Okulista Lublin

Nasi specjaliści zdiagnozują przyczyny Waszych problemów wzrokowych, dobiorą odpowiednią korekcję i/lub metodę leczenia, a także wyjaśnią w sposób zrozumiały wszystkie wątpliwości.


Badania okulistyczne

  • diagnostyka i leczenie chorób oczu

Badania optometryczne

  • diagnostyka układu wzrokowego oraz wad refrakcji

Aplikacje soczewek kontaktowych

  • dobór odpowiednich dla oczu soczewek kontaktowych oraz pełne szkolenie z ich użytkowania.

Terapia wzrokowa

  • indywidualnie dobrany i nadzorowany przez specjalistę program ćwiczeń wzrokowych i ruchowych, mających na celu usprawnienie, rehabilitację i prawidłowy rozwój procesu widzenia.

 

 

W profilaktyce zdrowotnej nie powinniśmy zapominać o badaniach okulistycznych. Warto systematycznie odwiedzać okulistę, w celu zweryfikowania potencjalnych wad wzroku i problemów z narządem oczu. Dzieci powinny wykonywać badanie diagnostyczne co roku, natomiast dorośli co najmniej raz na dwa lata.

Okulista to specjalista, który leczy, diagnozuje i zajmuje się profilaktyką chorób oka, w tym powiek, spojówek, czy też mięśni zewnętrznych.

Do obowiązków okulisty zaliczyć można wykonywanie różnego rodzaju badań, leczenie oraz przeprowadzanie zabiegów i operacji z zakresu chorób narządu wzroku. Szukasz sprawdzonego okulisty w Lublinie?

Zespół tych specjalistów do każdego pacjenta podchodzi w sposób holistyczny, stawiając każdego w centrum uwagi. Ogromną zaletą gabinetu Opticon jest doskonała współpraca zespołu! Wszyscy lekarze dzielą się między sobą doświadczeniami i wspólnie rozwiązują problemy zdrowotne pacjentów, a także służą im dobrą radą. Warto mieć na uwadze to, że Opticon jest jedną z niewielu placówek na Lubelszyźnie, które prowadzą zaawansowane działania oparte na wielu różnych strategiach postępowania i leczenia. Lekarze okuliści w gabinecie Opticon traktują diagnostykę i leczenie na równi z korekcją was wzroku i rehabilitacją układu wzrokowego.

Gabinet otrzymał tytuł „Lidera Kontaktologii”, nadawanego za kierowanie się w pracy najwyższymi standardami w dobieraniu soczewek kontaktowych. Zespół otrzymał wyróżnienie w postaci certyfikatu „Super Expert Hoyalux” za wysokie kwalifikacje i profesjonalne doradztwo w doborze okularów progresywnych.

Okulista Lublin z Opticon zdiagnozuje przyczynę Twoich problemów ze wzrokiem i dobierze właściwą korekcję i/lub metodę leczenia. Ponadto wyjaśni w łatwy sposób wszelkie wątpliwości.

Zajmuje się:

  • badaniami okulistycznymi (diagnostyką i leczeniem chorób oczu),
  • badaniami optometrycznymi (diagnostyką układu wzrokowego oraz wad refrakcji),
  • aplikacją soczewek kontaktowych,
  • terapią wzrokową.

Gabinet mieści się przy ul. Chodźki 3. Zapraszamy do kontaktu.