Gabinet okulistyczny Lublin

Nasi specjaliści zdiagnozują przyczyny Waszych problemów wzrokowych, dobiorą odpowiednią korekcję i/lub metodę leczenia, a także wyjaśnią w sposób zrozumiały wszystkie wątpliwości.


Badania okulistyczne

  • diagnostyka i leczenie chorób oczu

Badania optometryczne

  • diagnostyka układu wzrokowego oraz wad refrakcji

Aplikacje soczewek kontaktowych

  • dobór odpowiednich dla oczu soczewek kontaktowych oraz pełne szkolenie z ich użytkowania.

Terapia wzrokowa

  • indywidualnie dobrany i nadzorowany przez specjalistę program ćwiczeń wzrokowych i ruchowych, mających na celu usprawnienie, rehabilitację i prawidłowy rozwój procesu widzenia.

 

 

Oczy to jeden z najważniejszych narządów, o który powinno się systematycznie dbać. Przede wszystkim warto regularnie odwiedzać okulistę, w celu zweryfikowania ewentualnych wad wzroku.

Badanie diagnostyczne przeprowadzane powinno być u dzieci co roku, natomiast u dorosłych co najmniej raz na dwa lata. Okulista to specjalista, który leczy, diagnozuje i zajmuje się profilaktyką chorób oka, w tym powiek, spojówek, czy też mięśni zewnętrznych.

Zespół specjalistów do każdego pacjenta pochodzi w sposób holistyczny i każdy z nich, jest absolutnie w centrum uwagi. W gabinecie okulistycznym Opticon wszyscy lekarze dzielą się doświadczeniem i wspólnie rozwiązują wszelkie problemy pacjentów, jednocześnie służąc im dobrą radą. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że Opticon jest jedną z niewielu placówek występujących na Lubelszczyźnie, które oferują wiele różnych strategii postępowania i leczenia. W placówce lekarze wychodzą z założenia, że diagnostyka i leczenie jest równie istotne jak korekcja wad wzroku i rehabilitacja układu wzrokowego.

Placówka otrzymała tytuł „Lidera Kontaktologii”, który nadawany jest za kierowanie się najwyższymi standardami w dobieraniu soczewek kontaktowych. Natomiast zespół otrzymał wyróżnienie w postaci certyfikatu „Super Expert Hoyalux” za wysokie kwalifikacje i profesjonalne doradztwo w doborze okularów progresywnych. Specjaliści z gabinetu okulistycznego Lublin zdiagnozują przyczynę Twoich problemów zdrowotnych (ze wzrokiem) i dobiorą właściwą korekcję i/lub metodę leczenia oraz wyjaśnią w łatwy sposób wszelkie niejasności.

W Opticon przeprowadzamy:

  • badania okulistyczne (diagnostykę i leczenie chorób oczu),
  • badania optometryczne (diagnostykę układu wzrokowego oraz wad refrakcji),
  • aplikację soczewek kontaktowych (dobór odpowiednich dla oczu soczewek kontaktowych i pełne szkolenie pacjentów),
  • terapię wzrokową (indywidualnie dostosowany i nadzorowany przez specjalistów program ćwiczeń wzrokowych i ruchowych, których celem jest usprawnienie,
  • rehabilitacja i właściwy rozwój procesu widzenia.

Gabinet mieści się przy ul. Chodźki 3. Zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Zadzwoń!