OrtoKorekcja lubelskie

Ortokorekcja, znana także jako ORTO-K, to innowacyjna metoda korekcji wad wzroku, która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Dzięki niej osoby z wadami wzroku mogą pełnić swoje życie bez konieczności noszenia okularów lub tradycyjnych soczewek kontaktowych przez większość dnia. Metoda ORTO-K jest całkowicie odwracalna, co oznacza, że każdy może podjąć decyzję o jej zastosowaniu bez obaw o trwałe skutki. Dodatkowo stabilne soczewki kontaktowe, noszone podczas snu, nie tylko korygują wady wzroku, ale również zapewniają profilaktykę przeciwko krótkowzroczności. Dzięki temu wiele osób doświadcza poprawy jakości życia oraz większej swobody w codziennych czynnościach.

Korzystanie z soczewek Orto-K w czasie snu może mieć przełomowy wpływ na Twoje życie. Dzięki nim masz możliwość polepszenia swojego widzenia i swobodnego funkcjonowania przez cały kolejny dzień. Nie musisz się już obawiać noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Dodatkowo zmniejszenie nieostrości nadwzroczności umożliwia skuteczną kontrolę schorzeń, takich jak: krótkowzroczność, co pozwala na pełne i aktywne życie bez żadnych ograniczeń. Wykorzystaj potencjał soczewek Orto-K i daj sobie szansę na lepszą jakość życia!

Soczewki Orto-K działają bardzo efektywnie poprzez ograniczenie rozproszenia światła na obwodzie siatkówki oka. Jest to trudne do osiągnięcia nawet przy użyciu tradycyjnych miękkich soczewek kontaktowych lub standardowych okularów. W porównaniu z miękkimi soczewkami kontaktowymi, okulary mają największe rozproszenie światła na obwodzie siatkówki. Dlatego soczewki Orto-K zapewniają nie tylko większy komfort, ale także precyzyjną poprawę wzroku. Co więcej, nie ma potrzeby sięgać po interwencje chirurgiczne, co czyni je atrakcyjną alternatywą dla osób z wadami refrakcyjnymi.


Ortokorekcja Warszawa


Coraz większa liczba badań naukowych potwierdza skuteczność terapeutyczną soczewek Orto-K w zwalczaniu krótkowzroczności. Stanowią one jedną z najefektywniejszych metod w hamowaniu postępu tej wady wzroku. Co więcej, kombinacja stosowania soczewek Orto-K i atropiny wykazuje podwyższoną skuteczność w profilaktyce krótkowzroczności. W przypadku braku zadowalających rezultatów pojedynczych metod, warto rozważyć zastosowanie ortokorekcji i atropiny równocześnie, jako alternatywnego podejścia do terapii krótkowzroczności. Soczewki Orto-K stanowią skuteczną profilaktykę przeciwko różnym powikłaniom związanym z krótkowzrocznością, takim jak: jaskra czy zwyrodnienie siatkówki. Z uwagi na powyższe, warto rozważyć tę metodę leczenia i prewencji krótkowzroczności jako profesjonalną i skuteczną opcję.

 

 

NightFlex – soczewki ortokorekcyjne firmy SwissLens

 • korygowanie wady wzroku soczewkami kontaktowymi w czasie snu – w ciągu dnia doskonałe widzenie bez okularów i soczewek kontaktowych
 • skuteczne hamowanie narastającej krótkowzroczność na poziomie 60% – potwierdzone w badaniach naukowych
 • spowolnienie wzrostu długości osiowej oka – ograniczenie ryzyka powikłań związanych z degeneracją siatkówki
 • doskonałe rozwiązanie dla pacjentów krótkowzrocznych w wieku 6 – 18 lat oraz młodych dorosłych
 • świetne rozwiązanie problemu wady wzroku dla sportowców (dyscypliny wodne, sztuki walki, gry zespołowe)
 • bardzo szeroki zakres mocy korekcyjnych:
  • sf: 0,00 do -9,00 D
  • cyl: -0,25 do -4,00 D
  • formuła Relax poprawiająca skuteczność profilaktyki krótkowzroczności w zakresie mocy 0,00 do -2,50D