OrtoKorekcja Dęblin

ORTOKOREKCJA (ORTO-K) to innowacyjna technika korygowania wad wzroku, która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Dzięki jej zastosowaniu, osoby z problemami ze wzrokiem mogą swobodnie cieszyć się pełnią życia, bez konieczności noszenia okularów lub tradycyjnych soczewek przez większość dnia. Metoda ORTO-K jest całkowicie odwracalna, dzięki czemu każdy może ją wypróbować bez obaw o trwałe skutki. Ponadto, stabilne soczewki kontaktowe, które należy stosować podczas snu, nie tylko eliminują wady wzroku, ale także przeciwdziałają krótkowzroczności. Dzięki temu wiele osób może cieszyć się poprawioną jakością życia i większą swobodą w codziennych czynnościach.

Użycie soczewek ORTO-K podczas snu może mieć przełomowy wpływ na Twoje życie. Dzięki nim masz możliwość poprawić swoje widzenie i swobodnie widzieć przez cały kolejny dzień. Nie musisz już martwić się o noszenie okularów lub soczewek kontaktowych. Dzięki temu możesz cieszyć się pełnym i aktywnym życiem bez żadnych ograniczeń. Skorzystaj z potęgi soczewek ORTO-K i daj sobie szansę na lepsze życie!

Soczewki Orto-K skutecznie ograniczają nadwzroczne rozogniskowanie obwodowe na siatkówce oka. To oznacza, że zyskujemy poprawę wzroku i większy komfort, czego nie możemy osiągnąć tradycyjnymi miękkimi soczewkami kontaktowymi czy klasycznymi okularami. To najlepsze rozwiązanie bez konieczności korzystania z laserowej korekcji wzroku. Soczewki Orto-K są atrakcyjną alternatywą dla osób z wadami refrakcyjnymi.


Ortokorekcja Warszawa


Coraz więcej badań naukowych potwierdza, że soczewki ORTO-K są skuteczne w leczeniu krótkowzroczności. Jest to jedna z najbardziej efektywnych metod powstrzymywania rozwoju tej wady wzroku. Ponadto, zastosowanie tych soczewek razem z atropyną zwiększa skuteczność zapobiegania krótkowzroczności. Jeżeli pojedyncze metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, warto rozważyć stosowanie ortokorekcji i atropiny jednocześnie jako alternatywnego podejścia do leczenia krótkowzroczności. Soczewki ORTO-K stanowią efektywną profilaktykę dla różnych powikłań związanych z krótkowzrocznością np. jaskry czy zwyrodnienia siatkówki. W związku z powyższym, warto zastanowić się nad tą metodą leczenia.

 

Soczewki kontaktowe Orto-K

 

NightFlex – soczewki ortokorekcyjne firmy SwissLens

 • korygowanie wady wzroku soczewkami kontaktowymi w czasie snu – w ciągu dnia doskonałe widzenie bez okularów i soczewek kontaktowych
 • skuteczne hamowanie narastającej krótkowzroczność na poziomie 60% – potwierdzone w badaniach naukowych
 • spowolnienie wzrostu długości osiowej oka – ograniczenie ryzyka powikłań związanych z degeneracją siatkówki
 • doskonałe rozwiązanie dla pacjentów krótkowzrocznych w wieku 6 – 18 lat oraz młodych dorosłych
 • świetne rozwiązanie problemu wady wzroku dla sportowców (dyscypliny wodne, sztuki walki, gry zespołowe)
 • bardzo szeroki zakres mocy korekcyjnych:
  • sf: 0,00 do -9,00 D
  • cyl: -0,25 do -4,00 D
  • formuła Relax poprawiająca skuteczność profilaktyki krótkowzroczności w zakresie mocy 0,00 do -2,50D