OrtoKorekcja Chełm

ORTOKOREKCJA (ORTO-K) to rewolucyjna metoda korekcji wad wzroku, która wywołuje falę zachwytu na całym świecie. Dzięki niej, kłopotliwe okulary czy tradycyjne soczewki kontaktowe, to już przeszłość! ORTO-K jest odwracalna, co oznacza, że osoby z wadami wzroku nie muszą ryzykować trwałych skutków ubocznych. Co więcej, specjalne stabilne soczewki kontaktowe noszone podczas snu zapobiegają krótkowzroczności. Dzięki temu, każdy może cieszyć się  codziennością bez ograniczeń i lęku o swoje zdrowie. ORTO-K to sposób na poprawę jakości życia i samodzielność dla osób z problemami wzrokowymi.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wstać rano i bez jakichkolwiek ograniczeń korzystać z pełni swego widzenia? Oto, dlaczego soczewki ORTO-K mogą mieć rewolucyjny wpływ na Twoje życie. Dzięki nim, a przede wszystkim poprzez ich zastosowanie podczas snu, masz możliwość poprawić widzenie i cieszyć się nim swobodnie przez cały kolejny dzień. Nie musisz już martwić się o noszenie okularów lub soczewek kontaktowych. Ponadto, zredukowanie nieostrości nadwzrocznej ułatwia kontrolowanie schorzeń, takich jak krótkowzroczność. Dzięki soczewkom ORTO-K możesz w pełni cieszyć się aktywnym życiem bez żadnych ograniczeń. Wykorzystaj ich moc i daj sobie szansę na lepsze życie już dziś!

Jeśli zmagasz się z wadą refrakcyjną, znasz zapewne trudności związane z noszeniem tradycyjnych soczewek kontaktowych lub okularów. Często obserwuje się rozogniskowanie nadwzroczne, szczególnie na obwodzie siatkówki, co powoduje wiele dolegliwości oraz wyraźne pogorszenie jakości widzenia. W takim przypadku warto zainteresować się soczewkami Orto-K, które skutecznie ograniczają to zjawisko i zapewniają większy komfort użytkowania. Co więcej, dzięki ich precyzyjnej poprawie wzroku, nie ma potrzeby podejmowania bardziej inwazyjnych metod, takich jak laserowa korekcja wzroku. Soczewki Orto-K to naprawdę atrakcyjna alternatywa dla osób z różnymi wadami refrakcyjnymi.


Ortokorekcja Warszawa


Badania naukowe potwierdzają skuteczność soczewek Orto-K w walce z krótkowzrocznością i są jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania dalszemu rozwojowi wady wzroku. Co więcej, stosowanie tych soczewek jednocześnie z atropyną zwiększa skuteczność leczenia i zapobiegania krótkowzroczności. Jeśli inne metody nie przynoszą oczekiwanych wyników, warto rozważyć ortokorekcję i atropinę w połączeniu, jako alternatywną metodę leczenia krótkowzroczności. Soczewki Orto-K zapobiegają różnym powikłaniom, takim jak jaskra czy zwyrodnienie siatkówki, stanowiąc skuteczną profilaktykę dla pacjentów. Z uwagi na powyższe, warto zdecydować się na tę profesjonalną i skuteczną opcję leczenia krótkowzroczności.

 

Soczewki kontaktowe Orto-K

 

NightFlex – soczewki ortokorekcyjne firmy SwissLens

 • korygowanie wady wzroku soczewkami kontaktowymi w czasie snu – w ciągu dnia doskonałe widzenie bez okularów i soczewek kontaktowych
 • skuteczne hamowanie narastającej krótkowzroczność na poziomie 60% – potwierdzone w badaniach naukowych
 • spowolnienie wzrostu długości osiowej oka – ograniczenie ryzyka powikłań związanych z degeneracją siatkówki
 • doskonałe rozwiązanie dla pacjentów krótkowzrocznych w wieku 6 – 18 lat oraz młodych dorosłych
 • świetne rozwiązanie problemu wady wzroku dla sportowców (dyscypliny wodne, sztuki walki, gry zespołowe)
 • bardzo szeroki zakres mocy korekcyjnych:
  • sf: 0,00 do -9,00 D
  • cyl: -0,25 do -4,00 D
  • formuła Relax poprawiająca skuteczność profilaktyki krótkowzroczności w zakresie mocy 0,00 do -2,50D