Oferta pracy na stanowisku Doradca Klienta / Asystent Sprzedaży

OPTICON Centrum Dobrego Widzenia jest placówką medyczną specjalizującą się w diagnostyce okulistycznej, optometrycznej oraz terapii widzenia u osób dorosłych i dzieci.

W naszym Centrum funkcjonuje Salon Optyczny, do którego poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Doradca Klienta / Asystent Sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin, ul. Chodźki 3

Termin rozpoczęcia pracy: 01.02.2019

Oferujemy:

  • 3/4 lub pełny etat
  • stabilne warunki pracy [umowa o pracę]
  • szkolenia i wsparcie zespołu w okresie wdrażania
  • różnorodność zadań i obowiązków
  • przyjazny i otwarty zespół współpracowników

Oczekujemy:

  • uśmiechu i życzliwości
    a ponadto:
  • j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności komunikacji z klientem/ pacjentem
  • doświadczenie w branży „optycznej” – będzie bardzo dużym atutem
  • otwartości na nowe zadania i wiedzę merytoryczną

Skrócony opis stanowiska:

  • obsługa sprzedażowa klientów naszego Centrum
  • realizacja recept okularowych
  • umawianie wizyt pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) przez portal OLX.

Prosimy o zawarcie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych dokumentach aplikacyjnych zgodnie z obowiązującym prawem.

Oświadczamy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane jedynie w procesie rekrutacyjnym dotyczącym niniejszego ogłoszenia o pracę, a po jego zakończeniu wszystkie dane osobowe zostaną zniszczone zgodnie z przepisami RODO.

Comments are closed.